Střechy na klíč

Střechy od krovu po hromosvod

Našim zákazníků dodáváme střechy na klíč. Začínáme návrhem krovu, nabídkou střešních krytin a výběrem izolačních materiálů, pokračujeme postavením krovu a položením vybrané střešní krytiny. Vaši střechu vybavíme kvalitními klempířskými prvky, prosvětlíme střešními okny, kvalitně ji zateplíme - pro pohodu v létě i zimě a namontujeme hromosvod. Samozřejmostí je dlouhodobá záruka garantovaná ve smlouvě o dílo.

Ploché střechy, sedlové střechy, opravy střech i nová výstavba Praha

 • částečné i kompletní opravy a rekonstrukce střechISS 3126 00020

 • montáž nových šikmých a plochých střech včetně krovů

 • výroba a montáž všech klempířských prvků střech a fasád

 • montáž hydroizolačních krytin na ploché střechy

 • montáž střešních oken

 • instalace hromosvodu včetně revize

 • zdění komínů, opravy zdí a omítek

 • montáž tepelné izolace a sádrokartonu

 • dodávka a montáž světlovodů Velux

 • pravidelná i nepravidelná údržba střech, okapů a svodů

 • prodej střešních krytin a doplňků

 • dodávku a montáž žaluzií, rolet pro střešní okna

 • výměnu zasklení a údržba stávajících střešních oken

 

Image
Image

Výstavba nové střechy na klíč

Na základě vašich projektů zajišťujeme výstavbu nových plochých i sedlových střech. Samozřejmou součástí výstavby střech je výstavba střešních krovů. Pro vaši střechu dodáváme dřevěné krovy, ale nedělá nám problém ani montáž ocelových vaznic, případně jiných ocelových prvků krovu.

Kvalitní zateplení střech je dnes samozřejmostí

V poslední době je kladen velký důraz na kvalitní zateplení střech. Nejenom u pasivních domů je při zateplování střech kromě použitého materiálu důležitá také vysoká kvalita práce pokrývače. Víme, že každá chyba při pokrývaní střechy se vymstí sníženými teplo a hydro izolačními vlastnostmi střechy, proto je kvalita u firmy JIRMAN vždy na prvním místě.

Oprava střechy nemusí být nepříjemnost

V případě že do vaší střechy zatéká, nebo se vám jenom nelíbí drobná poškození střešní krytiny, objednejte si bezplatné posouzení stavu vaší střechy. Po obhlídce vám navrhneme vhodnou technologii opravy střechy a opravu odborně provedeme. U opravy střech jednoznačně platí, že každá včas vynaložená koruna ušetří deset korun vynaložených na pozdní rekonstrukce a opravy střech.

Zatékající střecha a řešení havárií

Zatékající střecha je častým důvodem snížení tepelného odporu objektu, mokré nebo vlhké zateplení má výrazně horší izolační vlastnosti než nepoškozená tepelná izolace. Proto řešíme opravy vašich střech v krátkých dodacích termínech. Havárie střechy by neměla způsobovat další zbytečné poškození vašeho objektu.

Nejlevnější střecha není nejlepší střecha

Jednoznačně lze říci, že nepatříme mezi ty, co dodávají nejlevnější střechy, ale děláme poctivou řemeslnou práci, která vydrží dlouhou dobu. Nekvalitně provedená střecha začne majiteli dělat problémy již několik let po dokončení, opravy střechy mohou výrazně zvýšit vaše náklady na bydlení.

Používáme značkové střešní krytiny od známých výrobců

 

Při zpracování cenové nabídky na výstavbu vaší nové střechy, její zateplení nebo opravu poškozené střechy vám nabídneme několik kvalitativních tříd střešní krytiny vhodných právě na vaši střechu. Pracujeme s materiálem od známých výrobců. Nejlevnější střešní krytiny, u kterých nedokážeme zaručit kvalitu výrobku a tím celého díla v naší nabídce nenajdete.

V případě zájmu nám pošlete poptávkový formulář.

Stavební firma Jirman s.r.o. - střechy, zateplení střech, práce ve výškách.

Menu

Kontakt

Tel: +420 603 464 123
info@jirman-strechy.cz

IČ: 27487130
DIČ: CZ27487130

Firemní údaje

Provozovatel a sídlo společnosti:
JIRMAN s.r.o.,
Odborářská 264, 55001 Broumov
Společnost je registrována u: Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka: C 21910.